Konkurs Porta
Design Awards

4 żywioły

O / OGIEŃ – dla tych, których fascynują loftowe wnętrza

Przewiń
Drzwi Ogień O.1 z kolekcji Porta – 4 Żywioły – Ogień

OGIEŃ O.1

kolor: DĄB SHERMAN
pochwyt: POCHWYT OGIEŃ
ościeżnica: Stalowa PORTA SYSTEM ELEGANCE

Drzwi Ogień O.2 z kolekcji Porta – 4 Żywioły – Ogień

OGIEŃ O.2

kolor: DĄB SHERMAN
pochwyt: POCHWYT OGIEŃ
ościeżnica: Stalowa PORTA SYSTEM ELEGANCE

Fascynuje, przyciąga, wzbudza silne emocje. Symbol pasji i namiętności, która napędza do działania i tworzenia. Taki jest żywioł OGNIA - nieposkromiony żywioł, który stał się jednym z bohaterów kolekcji 4 ŻYWIOŁY.

Drzwi - Ogień
Ikonka

STRUKTURA DREWNA

Drzwi z kolekcji OGIEŃ to idealnie wyważona kompozycja składająca się ze skrzydła w klimacie palonego, przydymionego drewna i chłodu metalu, wyrażonego w czarnej, stalowej ościeżnicy i okuciach.

Ościeżnica - Ogień
Ikonka

DETAL MA ZNACZENIE

Całość idealnie komponuje się z przepięknie zaprojektowanym pochwytem, który jest tu możliwy do zastosowania dzięki bezgłośnemu zamkowi magnesowemu.

Wykończeniem zestawu jest ościeżnica stalowa, która posiada niewidoczną linię łączeń w narożnikach. Ościeżnice stalowe PORTA są odporne na wilgoć, korozję i uszkodzenia mechaniczne. To świetna inwestycja na lata.

Cichy zamek - Ogień
Ikonka

CICHY ZAMEK
DO POCHWYTÓW

Innowacyjny zamek magnesowy pozwala na stosowanie pochwytu zamiast klamki, a przy tym jest praktycznie bezgłośny.

sprawdź cenę
Drzwi - Ogień
Drzwi - Ogień
Drzwi - Ogień

Sięgając po OGIEŃ stworzysz wnętrze prawdziwie pobudzające zmysły, które idealnie skomponuje się z meblami w stylu industrialnym.

Ikonka

KOLEKCJA ZAPROJEKTOWANA
W KOMPLECIE

Drzwi z kolekcji 4 ŻYWIOŁY zaprojektowaliśmy z myślą o potrzebach Klienta. To wygodne rozwiązanie, dzięki któremu wszystko możesz mieć w komplecie. Od starannie wyselekcjonowanej propozycji kolorów, poprzez dopasowaną ościeżnicę, po idealnie dobraną klamkę i pozostałe okucia.