Konkurs Porta
Design Awards

4 żywioły

P / WODA – dla tych, którzy cenią prostotę i minimalizm

Przewiń
Drzwi Woda W.1 z kolekcji Porta – 4 Żywioły – Woda

WODA W.1

kolor: BIAŁY
klamka: MAXIMA CONNECT
ościeżnica: PORTA SYSTEM ELEGANCE 90st.

Drzwi Woda W.2 z kolekcji Porta – 4 Żywioły – Woda

WODA W.2

kolor: BIAŁY
klamka: MAXIMA CONNECT
ościeżnica: PORTA SYSTEM ELEGANCE 90st.

Niezwykła, życiodajna, pierwotna. Źródło życia, odnowy i oczyszczenia. WODA – dla tych, dla których mniej znaczy więcej. To prostota i minimalizm, które szczególnie widoczne są w białej, gładkiej tafli drzwi.

Drzwi - Woda
Ikonka

TRWAŁE WYKOŃCZENIE

Dzięki zastosowaniu Lakierowania UV Premium Plus o wysokiej odporności na zabrudzenia to również rozwiązanie niezwykle trwałe i praktyczne. Sięgając po WODĘ stworzysz designerskie wnętrze, którym będziesz cieszyć się latami.

Eco lakier pokrywający skrzydła drzwi nie zawiera szkodliwych substancji. To idealny wybór dla osób z alergiami i domów, w których mieszkają małe dzieci. Wykończone lakierem ekologicznym skrzydła nie emitują rozpuszczalników do atmosfery.

Drzwi - Woda
Ikonka

SATYNOWA GŁADKOŚĆ

Połączenie bieli, gładkiej tafli i geometrycznej struktury, które stanowi doskonałą alternatywę dla klasycznych, białych skrzydeł

Klamka - Woda
Ikonka

DETAL MA ZNACZENIE

Ten minimalizm i skromność tworzą przestrzeń, dzięki której na światło dzienne wychodzą przepięknie zaprojektowane kształty pod postacią linearnych frezów.

Widoczne na całej długości drzwi, przywodzą na myśl struktury żłobione w kamieniu, które wykreowała siła płynącej wody.

sprawdź cenę
Drzwi - Woda
Drzwi - Woda
Drzwi - Woda

Kolekcja WODA – to idealnie wyważony projekt, który podkreśli i dopełni naturalne domowe wnętrza i sprawi, że staną się jaśniejsze i optycznie większe. Drzwi sprawdzą się zarówno w towarzystwie chłodnych, naturalnych kolorów, a także drewna i dekoracji inspirowanych naturą. Połączenie bieli, gładkiej tafli i geometrycznej struktury to doskonała alternatywa dla klasycznych, białych skrzydeł.

KOLEKCJA ZAPROJEKTOWANA
W KOMPLECIE

Drzwi z kolekcji 4 ŻYWIOŁY zaprojektowaliśmy z myślą o potrzebach Klienta. To wygodne rozwiązanie, dzięki któremu wszystko możesz mieć w komplecie. Od starannie wyselekcjonowanej propozycji kolorów, poprzez dopasowaną ościeżnicę, po idealnie dobraną klamkę i pozostałe okucia. Do takiego kompletu możesz dobrać idealnie pasujące listwy przypodłogowe.