Konkurs Porta
Design Awards
created by CX Design Team

Twoje wnętrze, Twój żywioł.
Bądź w swoim stylu!

Zespół CX Design Team
Z miłości do designu. Z pasji
do rzeczy nieprzeciętnych.

Jesteśmy wewnętrznym zespołem projektantów, pasjonatów designu, wzornictwa, architektury.

Dzielimy się tym co inspiruje nas na co dzień. Natura, lifestyle, sztuka to główne motywy, których odzwierciedlenie można dostrzec w naszych projektach. Podróżujemy i obserwujemy to co klasycznie piękne, ale również nieoczywiste i nowoczesne.

Marzena

Marzena

Melisa

Melisa

Grażyna

Grażyna

Artur

Artur

Maciek

Maciek

Karolina

Karolina

Szukasz drzwi pasujących do Ciebie, a zaprojektowanych przez designerów?

Kolekcję PORTA 4 ŻYWIOŁY, inspirowaną naturą, stworzyliśmy z myślą o Tobie. Modele drzwi, które proponujemy, wpisują się we wszystkie aktualnie najpopularniejsze style wnętrzarskie. Bądź w swoim stylu i znajdź swój żywioł.

Drzwi Powietrze
Drzwi Ogień
Drzwi Woda
Drzwi Ziemia

Twoje wnętrze
Twój żywioł

Pracując nad 4 ŻYWIOŁAMI przyświecał nam cel stworzenia kolekcji, dzięki której każdy będzie mógł zrealizować potrzebę posiadania designerskiego wnętrza. To opowieść, w której unikalne potrzeby i osobowość wyrażone są we wnętrzu. W Twoim wnętrzu. Bo Twój dom, to Twój żywioł. Zdecyduj, którym z nich jesteś, a my dobierzemy dla Ciebie idealne drzwi. Ze wszystkim, czego potrzebujesz w komplecie.

Drzwi Powietrze

ZAPROJEKTOWANE
W KOMPLECIE - Z myślą o Tobie

Drzwi z kolekcji 4 ŻYWIOŁY zaprojektowaliśmy z głębokim poszanowaniem potrzeb Użytkownika. To wygodne rozwiązanie, dzięki któremu wszystko możesz mieć w komplecie. Od starannie wyselekcjonowanej propozycji kolorów, poprzez dopasowaną ościeżnicę, po idealnie dobraną klamkę i pozostałe okucia. Do takiego kompletu możesz dobrać idealnie pasującą sztukaterię czy listwy podłogowe.

Drzwi Ogień

Kolekcja na styku
natury i technologii

4 ŻYWIOŁY to kolekcja inspirowana naturą, jej różnorodnością. Łączy naturalne piękno z funkcjonalnością i materiałami najwyższej jakości.

4 ŻYWIOŁY to cztery unikalne kolekcje drzwi, które opowiadają własną historię na temat żywiołów ZIEMI, OGNIA, POWIETRZA I WODY. W każdej z nich istotną rolę pełnią kolory, faktury i wyszukane detale.

4 żywioły

Jakim żywiołem
jesteś?

Stonowane kontrasty OGNIA, magnetyzm kolorów ZIEMI, niewymuszona elegancja POWIETRZA czy ujmująca prostota WODY?

A jaki jest Twój żywioł? Zdecyduj, którym z nich jesteś, a my dobierzemy dla Ciebie idealne drzwi z innowacyjnej kolekcji PORTA 4 ŻYWIOŁY.